października 05, 2013

OCTOBER FALL

Paryski fashion week zamknął miesiąc mody. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, to z pewnością zauważyliście, że tygodnie mody dzieli się na dwie kategorie, którymi możemy się inspirować. Pierwszą są oczywiście pokazy, clou programu, a drugą stał się ostatnio bardzo popularny street style. Blogerzy modowi, styliści, redaktorzy, modelki, a czasem nawet przypadkowi ludzie, ubrani w taki sposób, aby zwrócić na siebie uwagę, kolejno znajdują się na blogach street stylowych, stronach internetowych poświęconych modzie, czasem nawet najlepszych magazynach.  


PFW finished the month of the fashion. If u are interested in fashion, you certainly noticed that fashion weeks has two categories. First category belongs to designers, but the second one belongs to street fashion. Bloggers, stylists, editors, even random, well-dressed people, are hitting to street style blogs, fashion networks and fashion magazines.


W tym sezonie przed pokazami królowały kozaki za kolano. Nosiła je Chiara i Olivia Palermo. Na FW do Nowego Jorku zabrała je ze sobą Charlize. Ja na moje musiałam czekać prawie miesiąc, ale w końcu są ! Warto było na nie czekać, a jeszcze bardziej opłacało się ich szukać z uporem maniaka, bo w końcu natrafiłam na przecenione o 50%. Mówiłam już, że mam szczęście do wyprzedaży, a jeśli coś jest pożądane przez prawie wszystkich, to kupienie tego o połowe taniej jest szczęściem potrójnym. Dzisiaj pierwszy zestaw z nimi, prosty i jesienny, ale w głowie już mam pomysły na milion innych.

In this season over the knee boots were at the very top and on feet! Chiara and Olivia Palermo wore them. Charlize took tigh high boots to NY. Unfortunately I had to wait almost a month for my pair. Yesterday a courier brought them to me and immediately they were on my feet. Today I'm wearing simple, fall set, but in my had I got million ideas in order to wear them every day .

Sweater - H&M / Skirt - Zara / Shoes - Asos 

17 komentarzy:

 1. Piekne kozaki!ślicznie wygladasz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem w trakcie poszukiwań długich kozaków.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak...Już jestem Twoim fanem! Ogólnie uwielbiam, gdy dziewczyny umieja nosić takie buty w sposób nie wulgarny, a Ty zdecydowanie do nich naleźysz. Reszta dobrana idealnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. ah ta torebka <3 fajny outfit :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale ślicznie wyglądasz ;**********

  OdpowiedzUsuń
 6. So beautiful, love your skirt! ♡

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście, warto było czekać na te kozaki- są idealne!

  OdpowiedzUsuń
 8. wow! idealne są Twoje kozaczki, genialne podkreślają Twoje kobiece walory! Spódniczka urzekła mnie:)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń